Boli ste úspešne prihlásený.

NOVINKA - zakúpenie dopravnej karty online

Od 1.2.2020 si svoju novú dopravnú kartu na prímestskú dopravu môžete vybaviť online. Nemusíte tak navštíviť zákaznícke centrum. Cena dopravnej karty ostáva nezmenená 5,50 €. Doručenie karty si môžete objednať poštou s príplatkom 2 €, alebo si ju môžete vyzdvihnúť bezplatne na jednom zo zákazníckých centier v Košiciach, Rožňave alebo v Spišskej Novej Vsi.

 


Taktiež si môžete dobiť kredit dopravnej karty v pohodlí domova alebo kdekoľvek ste, bez potreby mať so sebou hotovosť. Navyše, dobíjanie kariet online šetrí čas vodičovi pri nástupe cestujúcich do autobusu (minimálny dobíjaný kredit u vodiča je 10 €).

Postup je jednoduchý:

  • Na webovej stránke https://www.ubian.sk/register alebo v bezplatnej mobilnej aplikácii UBIAN si registrujete svoju čipovú kartu, vydanú spoločnosťou eurobus a.s.
  • Keď už svoj účet v aplikácii máte, na stránke https://www.ubian.sk/dobit-kartu alebo v časti KARTA v aplikácii sa do svojho účtu prihláste.
  • Nastavte výšku kreditu, ktorý si želáte dobiť a zaplaťte zaň svojou platobnou kartou.

UPOZORNENIE: 

Pri nabíjaní kreditu na vašu čipovú kartu cez aplikáciu UBIAN sa Vám kredit na kartu dobije hneď, ako priložíte kartu k zariadeniu v prímestskej doprave eurobus. Na vašom účte by sa mala zobrazovať výška dobitého kreditu označená ako: "Na spracovanie" ale "Čakajúce operácie".

V prípade akýchkoľvek problémov s nabíjaním sa prosíme obráťte na Ubian na ich Facebooku https://www.facebook.com/ubianisti/ alebo emailom na info@ubian.sk.